Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

  •  www.teknolerji.com ve bağlı sayfalarında (sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere) yer alan tüm sayfalar, haber içerikleri, imzalı fotoğraflar, tasarımlar ve bunlarla sınırlı olmamakla birlikte tüm içeriklerin telif dahil olmak üzere her türden fikrî mülkiyet hakları Tekno Alerji ye aittir. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen Tekno Alerji’nin yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.
  • Talep üzerine; Tekno Alerji tarafından alıntı yapılarak kullanılmasına yazılı izin verilen içeriklerin hangi koşul ve şartlarla kullanılmasına izin verildiği izin metninde açıkça yer alır. Bu koşul ve şartlara aykırı hareket edilmesi halinde Tekno Alerji tarafından verilen yazılı izin hükümsüz hale gelir.
  • 3. Tekno Alerji internet sitesinin ve bağlı sayfalarının (sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere) ziyaret edilmesi ile yukarıdaki hüküm koşulların tamamı kabul edilmiş olur. Yasal Uyarı ve Kullanım Koşullarına ve ilgili mevzuata aykırı hareket edenler hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat kapsamında Tekno Alerji’nin sahip olduğu hukuki ve cezai olmak üzere her türden talep ve dava hakkı saklıdır.

Yukarıdaki Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları metninde kısaca Tekno Alerji’ye aittir Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen Tekno Alerji’nin yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için;

Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları